Polifonia

Vogalna dvorana Univerze v Ljubljani
v petek, 13. 12. 2013, ob 15. uri

Vljudno vabljeni na srečanje s predstavniki Erasmusove mreže za glasbo Polifonia, ki bo v petek, 13. 12. 2013, ob 15. uri v Vogalni dvorani Univerze v Ljubljani.

Tema srečanja delovne skupine Polifonie na katerem bodo sodelovali Peter Dejans (Inštitut Orpheus), Jeremy Cox (Evropska zveza konservatorijev), Mirjam Boggasch (Visoka šola za glasbo Karlsruhe), Gerhard Eckel (Društvo za umetniško raziskovanje), Dr. Stephen Broad (Kraljevi konservatorij Škotska) in Lina Navickaitė-Martinelli (Akademija za glasbo in gledališče Litva) je raziskovanje v umetnosti »Artistic Research«.

Erasmusova mreža za glasbo Polifonia je bila ustanovljena leta 2004 s ciljem raziskati izobraževalne prakse na področju profesionalnega glasbenega izobraževanja v Evropi. S seminarji, konferencami in nenazadnje 16 publikacijami, je Polifonia od svoje ustanovitve do danes bistveno prispevala k izboljšanju kvalitete visokega glasbenega izobraževanja.

Prosimo, da svoj prihod potrdite do četrtka, 12. 12. 2013, na e-naslov aginter@ag.uni.lj.si.

Andrej Grafenauer,

dekan