Razpis za Prešernove nagrade UL in UL AG

Razpis za Prešernove nagrade Univerze v Ljubljani in Prešernove nagrade UL Akademije za glasbo za študijsko leto 2021/2022

Vabimo vas k predlaganju kandidatov za pridobitev Prešernove nagrade Univerze v Ljubljani ali Prešernove nagrade UL Akademije za glasbo za najboljša zaključna dela, ki izrazito presegajo redne študijske zahteve in so bila zaključena med vključno 1. 9. 2021 in vključno 31. 8. 2022.

Roki za oddajo popolne prijave:

1)  PREŠERNOVE NAGRADE UNIVERZE V LJUBLJANI: petek, 16. september 2022, do 14. ure

2)  PREŠERNOVE NAGRADE UL AKADEMIJE ZA GLASBO: petek, 7. oktober 2022, do 14. ure

BESEDILO RAZPISA

Kandidati naj predloge s popolno dokumentacijo z navedbo imena in priimka, oddelka in smeri ter s pripisom »Predlog za podelitev Prešernove nagrade UL za študijsko leto 2021/2022« oz. »Predlog za podelitev Prešernove nagrade UL AG za študijsko leto 2021/2022« oddajo izključno v elektronski obliki v enem dokumentu (pdf) na naslov prodekanum@ag.uni-lj.si.

Priloge:
Pravilnik o podeljevanju Prešernovih nagrad študentom UL Akademije za glasbo