Zagovor doktorske disertacije Jelene Martinović Bogojević

štud. leto 2020/21

ZAGOVOR DOKTORSKE DISERTACIJE JELENA MARTINOVIĆ BOGOJEVIĆ

Spodbujanje glasbene ustvarjalnosti v osnovni šoli
(Fostering Musical Creativity in Primary School)

(mentorica: izr. prof. dr. Branka Rotar Pance)

Javni zagovor bo potekal v ponedeljek, 25. 1. 2021 ob 10h

preko Zoom aplikacije *

(spletna povezava: https://uni-lj-si.zoom.us/j/97401000233?pwd=bmhkWnpwTFZaQ1VkOUdUUElNQVZxUT09)

pred komisijo v sestavi:

doc. dr. Katarina Habe – predsednica

doc. dr. Katarina Zadnik
izr. prof. dr. Janez Jerman

Vljudno vabljeni!

* Navodila za udeležence: Udeleženci se naj povežejo in vstopijo preko spletne povezave 10 minut pred začetkom doktorskega zagovora. Med potekom zagovora so kamere in mikrofoni izklopljeni. Snemanje doktorskega zagovora ni dovoljeno. Po delu zastavljenih vprašanjih članov komisije ima kandidat pravico pripraviti odgovore v času 30-ih minut. V tem času je za udeležence predviden premor, tako da se udeleženci odklopijo, po preteku 30ih minut pa znova priklopijo preko iste spletne povezave. Udeleženci bodo imeli možnost zastavljanja vprašanj (v živo in ne preko chat-komunikacije) po odgovorih kandidata na zastavljena vprašanja članov komisije.

Ljubljana, 8. 1. 2021