FESTIVAL NA LJUBLJANICI 2020 – POVABILO K SODELOVANJU

FESTIVAL NA LJUBLJANICI 2020
junij – 1. julij 2020

POVABILO K SODELOVANJU

Festival Ljubljana tako kot vsako leto vabi študente Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani k nastopom na Festivalu na Ljubljanici 2020. Festival bo potekal v dneh od ponedeljka, 29.6. do srede, 1.7. 2020. Nastopajoči izvedejo ca 60 minutni program na ladjici, ki pluje po Ljubljanici. Program je lahko najrazličnejših žanrov, primeren za ustvarjanje razpoloženja med plovbo. Nastopi so razporejeni v navedenih dneh med 14.00 in 22.00 uro (dveurni termini)

Vabljeni so posamezniki in skupine do kvinteta. Klavir ni na razpolago.

Akademija za glasbo Univerze v Ljubljani v tem projektu Festivalu Ljubljana samo posreduje kontakte zainteresiranih nastopajočih, aranžma se sklene neposredno med izvajalcem in Festivalom Ljubljana. Nastopi so honorirani.

Vse zainteresirane študente in sestave AG UL vabimo, da nam posredujete izpolnjeno priloženo prijavnico najkasneje do 20. januarja 2020 na E-mail peter.strbenk@ag.uni-lj.si.

Vabljeni!

Peter Štrbenk