Karierni centri Univerze v Ljubljani - Karierni kažipot za študente s posebnimi potrebami

Karierni centri Univerze v Ljubljani – vaš kompas na karierni poti 17. maja 2018 organizira dogodek Karierni kažipot za študente s posebnimi potrebami. Dogodek bo potekal na Ekonomski fakulteti od 14h do 18h.

Z dogodkom želimo študente s posebnimi potrebami:

• spodbuditi k proaktivnemu pristopu k načrtovanju karierne poti, vključevanju v študij in na trg dela;
  • informirati o programih in projektih v katere se lahko vključijo v času študija in po njem,;
  • predstaviti primere dobrih praks in možnosti poklicnega usmerjanja;
  • seznaniti s prakso sodelovanja zdravnika medicine dela in športa ter potencialnih  delodajalcev pri informiranju  o zdravstvenem stanju kandidata za zaposlitev;
  • povezati s predstavniki različnih strokovnih institucij (Infotržnica), na katere se lahko obrnejo za dodatne informacije, nasvet v zvezi z vključitvijo v študijskih proces, trg dela itd.

Na dogodku bo ob predhodni najavi potrebe zagotovljen tolmač za slovenski znakovni jezik, organiziran je tudi prilagojeni prevoz.

Program in več informacij o dogodku najdete tukaj, v priponki pa vam posredujem program.

Lepo vabljeni na dogodek, informacije o dogodku lahko posredujete tudi drugim zainteresiranim ciljnim skupinam.