PRILOŽNOST SODELOVANJA V KOMIČNI OPERETI KANDID

Akademija za glasbo Univerze v Ljubljani v koprodukciji s Slovenskim komornim glasbenim gledališčem in Cankarjevim domom, v mesecu novembru pripravlja  scensko izvedbo komične operete v dveh dejanjih Leonarda Bernsteina - KANDID.
Za izvedbo iščemo vse pevske glasove, ki bi kot zboristi sodelovali v edinstvenem projektu!
Kot zunanji študent lahko vpišeš na Akademiji za glasbo UL izbirni predmet ZBOR in prejmeš 3ECTS.

Glasovni preizkus bo potekal v ponedeljek, 21. 9. 2020 in torek, 22. 9. 2020, ob 19.00 uri, v Dvorani Univerze (Kongresni trg 12).

Na glasovni preizkus se je potrebno predhodno prijaviti na e-naslov: sebastjan.vrhovnik@ag.uni-lj.si, kjer boste prejeli tudi vse ostale potrebne informacije.

PE, 6., in SO, 7. novembra 2020, ob 19. uri
Leonard Bernstein: Kandid, komična opereta v dveh dejanjih
Verzija za Kraljevo nacionalno gledališče London (1999)
Libreto: Hugh Wheeler po motivih Voltairovega romana; nova verzija: John Caird