Razpis za poletno šolo Bovec 2018

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani ponuja še 4 mesta za udeležbo na tradicionalni mednarodni Poletni šoli Bovec, ki bo potekala od 16. do 30. avgusta 2018. Prijava je možna do 11. 6. 2018.

RAZPIS ZA POLETNO ŠOLO BOVEC 2018

Poletne šole Bovec se, poleg Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani, vsako leto udeležujejo udeleženci z Univerze v Celovcu, Univerze v Trstu, Univerze v Vidmu, Univerze na Primorskem in Univerze na Reki.

V okviru Poletne šole Bovec v dopoldanskem času potekajo jezikovni tečaji slovenskega, nemškega, hrvaškega, italijanskega in furlanskega jezika, v popoldanskem času pa se odvijajo tematske delavnice na temo letošnje poletne šole: Zusammenleben - Sožitje - Suživot - Convivenza - Vivi adun.

Poletna šola je namenjena študentom FF UL. V primeru, da bo prijavljenih več kandidatov kot je razpisanih mest, bodo kandidati izbrani na podlagi študijske uspešnosti in letnika študija - prednost bodo imeli študenti višjih letnikov in študenti podiplomskega študija. Na razpis se lahko prijavijo kandidati s statusom študenta. V primeru, da ne bodo zapolnjena vsa mesta, se ostala mesta lahko ponudi študentom iz ostalih članic UL.

Izbrani kandidati morajo prispevati 110,00 € pristopnih stroškov.

Ostale aktivnosti na poletni šoli so brezplačne in vključujejo bivanje v Hotelu Alp, udeležbo na jezikovnih tečajih ter spremljevalnih dejavnostih (ekskurzijah, ogledih ipd.).

Razpis in dokumentacija so dostopni na spletni strani: http://www.ff.uni-lj.si/dejavnosti/Mednarodna_dejavnost/Mobilnost/Razpisi

Prijavna dokumentacija:

1. Izpolnjen prijavni obrazec
  2. Motivacijsko pismo
  3. Izpis ocen

Rok za oddajo naknadnih prijav je 11. junij 2018

Prijavo pošljite na naslov:

FILOZOFSKA FAKULTETA

MEDNARODNA PISARNA