Delavnica Strategije ravnanja s časom

Torek, 9. 4. na Akademiji za glasbo
Se pogosto znajdete v poplavi obveznosti, ki jih v omejenem času ne uspete opraviti? Imate občutek, da si ne izbirate pravih ciljev ter dopuščate, da vam drugi kradejo čas? Želite v manj časa opraviti več?
Če želite postati uspešnejši pri študiju in učinkovitejši pri svojem delu s pomočjo strategije za uspešno organizacijo in izrabo lastnega časa, vas, študentke in študente AG, AGRFT in ALUO, vabimo na brezplačno delavnico:

Strategije ravnanja s časom
Delavnico bo vodila:
Ula Mejaš, OK Consulting d.o.o.

Kdaj: v torek, 9. 4. 2013
Kje: Akademija za glasbo, Stari trg 34, zbornica poleg dekanata (1. nadstropje)
Ura: 10.00 – 13.00

Na delavnico se morate predhodno prijaviti, saj je število mest omejeno. Prijave zbiramo do 7. 4. 2013.
Prijavite se TUKAJ

Za dodatne informacije se obrnite na svojo karierno svetovalko Barbaro Spreizer oz. na e-mail naslov: barbara.spreizer@uni-lj.si.

Na delavnici se boste posvetili naslednjim temam:
- zakonitosti in medosebne razlike individualnega doživljanja časa,
- strategije učinkovite organizacije in izrabe časa za uspešen študij in učinkovito delo,
- analiza lastne porabe časa in ozaveščanje o osebnem delovnem stilu,
- postavljanje ciljev in kradljivci časa.

O izvajalki delavnic:
Ula Mejaš je magistra poslovnih ved in vodja projektov v podjetju O. K. Consulting d.o.o.. Dodatno se izobražuje na področju transakcijske analize. V času študija je pridobila bogate delovne izkušnje v prodajnem oddelku manjšega slovenskega podjetja. Poleg tega je že štiri leta demonstratorka pri predmetu Management proizvodnih in storitvenih procesov na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljani. Glavna področja dela, na katera se osredotoča, so:  prodajni trening, izboljšanje odnosa do strank, ravnanje s časom in pomoč pri selekciji in izboru kadrov.

Delavnica je namenjena samo študentkam/študentom z veljavnim študentskim statusom. V primeru premajhnega števila prijavljenih si pridržujemo pravico do odpovedi delavnice/seminarja.
S prijavo na dogodek dovoljujete fotografiranje in snemanje ter objave na socialnih omrežjih na profilu ter za potrebe promocije storitev Kariernih centrov Univerze v Ljubljani.
V kolikor se delavnice, na katero ste se prijavili, ne boste udeležili, morate to pisno sporočiti vašemu kariernemu svetovalcu, vsaj 2 dni pred izvedbo dogodka. V nasprotnem primeru si pridržujemo pravico, da vam omejimo možnost sodelovanja na prihodnjih dogodkih v organizaciji KC UL.

Veselimo se srečanja z vami!
Ekipa kariernih centrov UL
www.kc.uni-lj.si