Trio Reverie - turneja po Argentini

Klavirski trio Rêverie (Tanja Činč - klavir, Mojca Jerman - violina in Katarina Leskovar - violončelo)

iz razreda red. prof. Tomaža Lorenza se je pred kratkim vrnil s koncertne turneje po Argentini. Glasbenice so nastopile v Buenos Airesu (Escuela de Musica Juan Pedro Esnaola, Slovenska hiša, Goethe Schule v območju San Isidro ter Museo del Arte Hispanoamericano) in na jugu Argentine (Centro de Convenciones v mestu Villa la Angostura in Camping Musical Llao Llao v mestu Bariloche).

Številno občinstvo so navdušile s skladbami Lucijana Marije Škerjanca (Maestoso lugubre), Sergeja Rahmaninova (Elegični trio v g-molu), Antona Arenskega (Trio v d-molu) in Astorja Piazzolle (Štirje letni časi Buenos Airesa).

Čestitamo.