Zahvala za sodelovanje

na Dobrodelnem Miklavževem koncertu

V imenu ekipe ustvarjalcev 23. Dobrodelnega Miklavževega koncerta, se vam lepo zahvaljujem za prijazno, prijetno in kakovostno sodelovanje Akademije za glasbo v Ljubljani na snemanju naše oddaje, ki je potekalo v sredo 4. novembra in v četrtek 5. novembra v Studiu 1 Televizije Slovenija. Posebna zahvala gre prodekanoma gospodu Matjažu Drevenšku in Marku Vatovcu, ki sta tudi pomagala izpeljati priprave na ta zahteven projekt.

Simfonični orkester pod taktirkama Simona Dvoršaka in Marka Hribernika, Mešani zbor pod vodstvom Sebastiana Vrhovnika in Marka Vatovca ter solisti (David Čadež, Domen Križaj, Nejc Grm, Sebastian Bertoncelj) so nas razveselili z visoko kakovostjo muziciranja in s pozitivno energijo, ki ni zmanjkala tudi v težavnejših trenutkih snemanja. Naj poudarim, da je imel orkester 5. novembra zahtevno, dvanajst urno snemanje, ki ga je odlično opravil.

Oddajo 23. Dobrodelni Miklavžev koncert bomo premierno predvajali v nedeljo, 6. decembra 2015 ob 20.35 na prvem programu Televizije Slovenija, dostopna pa bo po predvajanju tudi v našem spletnem arhivu MMC.

Veselimo se prihodnjih sodelovanj z Akademijo za glasbo Univerze v Ljubljani.

S spoštovanjem,

Daniel Celarec