Dvorana Univerze ob PONEDELJKIH in ČETRTKIH

Vse profesorje in ostale uporabnike individualnih rezervacij za posamezne prostore obveščamo,

da je Dvorana Univerze ob PONEDELJKIH in ČETRTKIH od 19.00. ure zvečer dalje skozi celo leto, kljub praznim vnosom v internetnem urniku prostorov, ZASEDENA za potrebe vaj UNIVERZITETNEGA AKADEMSKEGA PEVSKEGA ZBORA TONE TOMŠIČ. Ta njihov redni urnik je bil ob istih dnevih in urah veljaven tudi že vsa prejšnja leta.

Prosimo, da to upoštevate in se v PONEDELJKIH in ČETRTKIH NE VPISUJETE na Univerzi po 19.00. uri.

Prav tako vas obveščamo, da ne vpisujete novih induvidualnih rezervacij prostorov v novem študijskem letu 2010/11, to je od 1.10.2010 dalje, dokler se nekje do 15. 10. 2010 ne postavi novi redni urnik študijskega leta 2010/2011.

HVALA ZA RAZUMEVANJE.

DEKANAT AG.