EDUROAM

Na Akademiji za glasbo smo zaključili projekt vzpostavitve brezžičnega omrežja Eduroam.

Identitete študentov:

Za potrebe aktivacije digitalnih identitet študentov Univerze v Ljubljani za dostop v Eduroam je vzpostavljen portal https://id.uni-lj.si, kjer si lahko študentje aktivirajo svojo identiteto. Študentje, ki so že imeli svoje uporabniško ime ter geslo bodo tako lahko uporabljali tako staro kot novo uporabniško ime (staro uporabniško ime bo verjetno veljalo do konca študijskega leta, potem bo pa ukinjeno). Podrobnejša navodila za vzpostavitev identitete za študente so v priponki: Navodila ID portal – studenti.

OPOZORILO: Prosimo vas, da posebej opozorite študente, da se ob prvi prijavi na id portal na ekran izpiše geslo, ki ga kasneje ne bodo mogli več videti in si ga morajo takoj zapisati ali zapomniti. Ko bodo karkoli kliknili za nadaljevanje, bo geslo izginilo z zaslona.

Navodila

Identitete zaposlenih:

ZAposleni dostopajo do EDUROAM-a z svojim

uporabniškim imenom, ki je "ime.priimek@ag.uni-lj.si"

geslo je dostopno na zaprtih straneh akademije za glasbo