2390
Warning: Use of undefined constant mysqli_num_rows - assumed 'mysqli_num_rows' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/agunilj/public_html/includes/mods/novice/more_o.php on line 42
Sorodni godalni inštrumenti-Prof. E. Gatti - Akademija za glasbo

Sorodni godalni inštrumenti-Prof. E. Gatti

Egon MIHAJLOVIĆ, red. prof.
Promocija uvajanja novega izbirnega predmeta 17/18

Na Oddelku za Staro Glasbo se od študijskega leta 2017/2018 uvaja nov izbirni predmet: sorodni godalni inštrumenti z programom historična izvajalska praksa za violino in godalce/baročna violina, katerega bo možno vpisat v nekoliko letnikov.

Za noslica predmeta smo pridobili enega od največjih baročnih violinistov, prof. Enricoa Gattija. Kot uvodni masterclass za historično izvajlsko prakso za violino in godalce-baročno violino bo kolega prof. Gatti oddržal promocijske seminarje predmeta na AG, kateri je odprt tudi za mlajše generacije violinistic in violinistov nižjih, srednjih glasbenih šol in Konservatorijev za glasbo.

Predmet "sorodni godalni inštrumenti" se bo odvisno od interesa in participacije nasih študentov začel izvajati kot izbirni predmet od ŠL 2017/2018, in ga bo bilo možnost študirati v primeru nadarjenosti do 4 leta vzastopno.

Termini promocijskih masterclassov so:

APRIL 2017: 08.-11.

MAJ 2017: 27.-30.11.

JULI 2017: 08.-15.11. v okvirju III mednarodne poletne šole UL AG za Staro Glasbo ACCADEMIA MUSICAE ANTIQUAE LABACENSIS

Prijave na mojstrske tecaje in vse zahtevane informacije na mail:

info@egon-mihajlovic.com