Izmenjalna koncerta študentov orgel Akademije za glasbo UL in Glasbene akademije Univerze v Zagrebu

Akademija za glasbo UL, Dvorana Julija Betetta

Razred prof. dr. um. Ljerke Očić:
Josip Ružić, Filip Radić, Ida Marušić in Magdalena Muše

Razred prof. Renate Bauer:
Zala Ažbe, Karin Zuza, Hana Mojzeš in Uroš Pele

Gostovanje:
Torek, 30. april 2024, ob 19.00
Glasbena akademija Univerze v Zagrebu, Dvorana Blagoja Berse

Obvestilo o fotografiranju in snemanju dogodka

Organizator dogodka Akademija za glasbo Univerze v Ljubljani bo na dogodku zajela več zaslonskih slik (fotografij) in videoposnetkov z namenom promocije dogodka oz. poročanja o dogodku. Fotografiranje in snemanje bo potekalo skladno z veljavnim nacionalnim Zakonom o varstvu osebnih podatkov (ZVOP-2) in Uredbo EU 2016/679. Fotografije in videoposnetki dogodka bodo objavljeni na spletni strani, na družbenih omrežjih (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, X), v publikacijah ter na promocijskih in drugih informativnih gradivih Akademije za glasbo UL. Fotografije se bodo nanašale na dogodek na splošno in ne na posamezne udeležence.

Imetnik materialnih avtorskih pravic dogodka je Akademija za glasbo UL, zato kakršno koli kopiranje, vključno s snemanjem in shranitvijo v elektronski obliki, razširjanje, spletno objavljanje in druga uporaba razen dovoljene zasebne rabe, ni dovoljena brez predhodnega dovoljenja Akademije za glasbo UL.

Za dodatne informacije se obrnite na pooblaščeno osebo za varstvo osebnih podatkov na Akademiji za glasbo UL: Manja Belina (manja.belina@ag.uni-lj.si).