Odpri arhiv obvestil

Obvestila zaposlenih so zaradi varovanja osebnih podatkov premaknjena v zaprto področje - intranet. Dostop je možen z AAI identiteto.
Vsa obvestila
Tekmovanja in mojstrski tečaji
Pomembno obvestilo
Komorna igra
Obvestila študentom
Štipendije

12th MUNLawS Model United Nations Conference na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani

Organizacijski odbor pod mentorstvom prof. dr. Vasilke Sancin organizira že 12. izvedbo konference MUNLawS Model United Nations Conference, ki bo potekala med 29. novembrom in 1. decembrom 2024 na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani. Udeleženci se bodo pomeriti v simulacijah enajstih odborov (OZN, NATO, EU), zanje pa iščemo predsedujoče (committee chairperson).

Več informacij sledi v priponki, ob tem pa vas vljudno vabimo, da oddate vašo prijavo za mesto predsedujočega v enem izmed odborov preko https://www.munlaws.com/chair-application do 15. aprila 2024.

Organizatorji smo za vsa vaša vprašanja na voljo na elektronskem naslovu info@munlaws.com.

več ...

Vljudno Vas pozdravljamo,

Organizacijski odbor 12. MUNLawS konference

RAZPOREDI za avdicije posameznih oddelkov (1. etapa)

Več

Skupnost valonske in bruseljske regije (Wallonie-Bruxelles International – WBI) tudi letos ponuja štipendijo za slovenske državljane, ki bi se radi udeležili poletne akademije na področju umetniških dejavnosti gledališča, plesa, likovne umetnosti ali glasbe. Delavnice v okviru poletne akademije AKDT potekajo v francoskem jeziku v krajih Libramont in Neufchâteau v Belgiji in so opisane na spletni strani : Académie d'été (akdt.be).

Pri vpisu prek Belgijskega veleposlaništva pred 10. marcem 2024, bodo prijave uvrščene na prednostni seznam kandidatur. Po 11. marcu bo razpis odprt za širšo javnost, prijave pa bodo potekale prek spletnega obrazca objavljenega na zgornji povezavi.

V priponki pošiljam dopis WBI, ki smo ga prejeli na veleposlaništvu ter obrazec za prijavo na poletno delavnico prek veleposlaništva. Za prednostno obravnavo naj kandidati izpolnjen obrazec pošljejo do 10. marca na e-naslova : marjeta.bratus@diplobel.fed.be in vienna@diplobel.fed.be.

Rezultati avdicije za štipendijo Yamaha

Avdicija je bila v torek, 27. 2. 2024 v dvorani Tria Lorenz.

Več o rezultatih avdicije:

Več

Opomnik- Prijava na delavnico Diversity, Equity and Inclusion in Higher Music Education: An Invitation for Action,

Vabimo vas k prijavi na delavnico Diversity, Equity and Inclusion in Higher Music Education: An Invitation for Action, ki jih izvajajo člani  Diversity, Inclusion & Gender Equality (DIGE) Working Group of the AEC - Empowering Artists as Makers in Society project (ARTEMIS, 2022-2025).

Delavnica je namenjena predvsem zaposlenim in študentom  UL AG in bo potekala 20. 3. 2024, med 13. in 17. uro na UL AG, v Dvorani Marijana Lipovška. Za okrepčilo med delavnico je poskrbljeno. Več informacij najdete v priponki.

Vljudno vabljeni k prijavi:: https://forms.gle/a3T9rptcK5HDKoF67, prijava je možna do 10. 3. 2024, vendar lepo prosim za čim hitrejšo prijavo.

Več

1. Mednarodno tekmovanje Friedrich Schiller v pisanju samospevov za glas in klavir “Nagrada Gabriella Valera 2024”

Kulturno društvo Friedrich Schiller v Trstu razpisuje prvo izvedbo Mednarodnega tekmovanja F. Schiller - “Nagrada Gabriella Valera 2024”, ki je namenjeno pisanju samospevov. Dogodek se ponaša s pokroviteljstvom priznanega glasbenika Jörga Widmanna.

Rok za oddajo skladb in dodatnih materialov (glej razpis): 31. maj 2024 (do polnoči).

Več informacij:

16th International Competition “Giovani Musicisti - Città di Treviso”

April 19-21, 2024

The 16th International Competition “Giovani Musicisti - Città di Treviso” is held by the Music Academy “Studio Musica” of Treviso.
The competition is dedicated to developing the artistic promise of talented young musicians through international cultural exchanges and promotion of the Treviso area for culture and tourism.

Deadline: March 30, 2024

Razpis (EN)

Razpis (ITA)

Delavnica DEI

Delavnica je namenjena predvsem vsem študentom in zaposlenim UL AG in bo potekala 20. 3. 2024, med 13. in 17. uro na UL AG, v Dvorani Marijana Lipovška. Za okrepčilo med delavnico je poskrbljeno. Več informacij najdete v priponki.

EPARM 2024

21.-23. marec 2024

Mojstrski tečaji ASC 2024 - Arnold Schönberg Center

VABILO k prijavi na mojstrske tečaje. Rok za prijavo je 1. 2. 2024.

Izbirni predmeti 2023/24

za študente Akademije za glasbo in zunanje študente na Akademiji za glasbo.

POMEMBNO OBVESTILO za študente Akademije za glasbo glede izbirnih predmetov

Izbirni predmeti Akademije za glasbo za študente Akademije za glasbo (zadnja posodobitev 4. 10. 2023 ob 16.00)

Izbirni predmeti FF, Muzikologija za študente Akademije za glasbo
košarica predmetov (1. stopnja)
košarica predmetov (2. stopnja)

Izbirni predmeti AGRFT za študente Akademije za glasbo
košarica predmetov (naknadno)

Izbirni predmeti ALUO za študente Akademije za glasbo
košarica predmetov (naknadno)

Izbirni predmeti Akademije za glasbo za zunanje študente
košarica predmetov

Komorna igra obvezni in izbirni predmet za študijsko leto 2023/24

Objavljamo razpis za predmet Komorna igra obvezni in izbirni predmet za študijsko leto 2023/24.

Rok za prijavo je četrtek, 5. oktober 2023, do 12.00

Več o razpisu in prijavi najdete na: https://www.ag.uni-lj.si/obvestila/2720/komorna-igra-obvezni-in-izbirni-predmet-za-studijsko-leto-2023-24

Prosimo vse študente, da pozorno preberejo navodila.