Vsa obvestila

Mednarodna delavnica:

IMPROVIZACIJA IN KOLEKTIVNA KOMPOZICIJA – HITRO SE PRIJAVI

Sprejem za tuje študente

Za tuje študente, vpisane v študijske programe Univerze v Ljubljani, Univerza v Ljubljani organizira sprejem, ki bo v četrtek, 27. 9. 2018, s pričetkom ob 10.00 uri.

Obratovalni čas

Stiški dvorec
Delavniki: 7.00-16.00
Sobota in nedelja zaprto

Gosposka/Vegova
Zaprto

Palača Kazina
Delavniki: 7.00-17.00
Sobota: zaprto
Nedelja: zaprto

IZBIRNI PREDMETI 2018/19

za študente Akademije za glasbo na drugih fakultetah in zunanje študente na Akademiji za glasbo.

Rezultati Harmonija B1 - drugi rok

David VEBER, asist.

Zaključek študija PTT - september 2018

Karolina ŠANTL ZUPAN, red. prof.

Termini za zaključek študija

Dogodki ob 80 letnici UL AG

Mojstrski tečaj - zgodnja glasba

Instituto Superiore di Studi Musicali vabi na mojstrski tečaj na področju zgodnje glasbe.

Sistematični pregledi za zamudnike

Sporočamo vam, da bodo na ZD z dne 20.6.2018 pričeli izvajati sistematične preglede za tiste študente, ki so bili vabljeni, a se sistematičnega pregleda niso udeležili. Pohitite s prijavo. Obvestilo

Simfonični orkester

Simon DVORŠAK, doc.

BERLIN

RAZPIS PREŠERNOVIH NAGRAD

UNIVERZE V LJUBLJANI in PREŠERNOVIH NAGRAD AKADEMIJE ZA GLASBO  za študijsko leto 2017/2018

RAZPIS PREŠERNOVIH NAGRAD

ASEAN - Mednarodno klavirsko tekmovanje v Maleziji

Do 15. 10. 2018 je odprta prijava na Mednarodno klavirsko tekmovanje ASEAN v Maleziji.

Več

Petje in Komorna igra - Mednarodno tekmovanje Anton Rubinstein - 3. 11. 2018 in 24. 11. 2018

Mednarodna glasben akademija Anton Rubinstein razpisuje mednarodno tekmovanje na področju petja in komorne igre.

Prijava za petje je možna do 1. 10. 2018, za komorno igro pa do 15. 10. 2018.

RAZPIS KOMISIJE ZA ZALOŽNIŠTVO IN TISK AKADEMIJE ZA GLASBO V LJUBLJANI

ZA IZDAJO DEL V LETU 2018/19, vloga

Več

Oddelek za godala in druge instrumente s strunami

Izpitni roki za glavne predmete v študijskem letu 2017/18

Več

Dubrovniške poletne igre - mojstrski tečaj za violino in mojstrski tečaj za pevce

Do 15. maja 2018 se lahko prijavite na Mojstrski tečaj za violino pod vodstvom Stefana Milenkovića (tečaj bo v obdobju od 23. 7. 2018 do 29. 7. 2018) ter na vokalno mojstrsko delavnico Krešimirja Špicera, ki se bo pričela 26. 7. 2018 in zaključila 1. 8. 2018).

Tekmovanje za komponiste - "Key to the Future" - Opera Composition Competition

Bartók Plus Opera Festival v Miskolcu na Madžarskem organizira tekmavanje za komponiste. Prijave sprejemajo do 22. 8. 2018. Prijavno dokumentacijo sprejema Sára Szakács na naslov: composersecretary@gmail.com

Mojsterski tečaji - Gutenstein Masterclasses

Gutenstein Masterclasses (Music and Nature - Study and Enjoy), objavljaja več mojstrskih tečajev. Roki za prijavo so različni!

Mednarodno tekmovanje »Gebrüder Graun Prize«

»Gebrüder Graun Prize«, mednarodno tekmovanje bo od 2. do 4. novembra 2018 v Bürgerhausu v Bad Liebenwerdu. Prijave sprejemajo do 31. 5. 2018.

Več

Oddelek za instrumente s tipkami – izpitni in diplomski roki v Študijskem letu 2017/2018

Finale

dr. Andrej MISSON, izr. prof.

slovenski video učbeniki

Informacijske storitve na UL, AG