Poletna šola "Več kot 360 priložnosti, ki čakajo nate"

Zadnji teden v avgustu (od 26. do 30. 8. 2019) vabljeni na poletno šolo »Več kot 360 priložnosti, ki čakajo nate«, ki je namenjena vsem dijakom, ki se bodo v naslednjih mesecih odločali za študij. Če imate doma dijakinjo ali dijaka, poznate koga, ki bo kmalu pred to odločitvijo, vabljeni, da jo/ga nagovorite k prijavi. Mesta se že lepo polnijo, zato naj s prijavo ne odlašajo.

O poletni šoli:

Dijaki iz vse Slovenije bodo imeli možnost, da spoznajo svoje interese, talente, osebnostne lastnosti, vpisni postopek, poklice prihodnosti, možnost mednarodnih izmenjav in štipendij. Na izbiro imajo obiske 17 sodelujočih članic in 12 potencialnih bodočih delodajalcev iz različnih panog. Program si lahko prilagodijo svojim potrebam in interesom, saj se lahko prijavijo na posamezno delavnico ali obisk.

Aktivnosti Kariernih centrov sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada, zato so za dijake brezplačne. Ker si želimo, da bo dogodek dostopen tudi dijakom izven osrednjeslovenske regije, bomo dijakom povrnili tudi strošek prevoza. Za vse udeležence bomo vsak dan poskrbeli za topel obrok.

Več informacij in prijavnico najdete na spletni strani: https://bit.ly/2LS7Mwn.

Pripravili smo tudi videe in druge objave, ki jih lahko spremljate na Facebooku – dogodek in na Instagramu.