Sprejem za tuje študente

Za tuje študente, vpisane v študijske programe Univerze v Ljubljani, Univerza v Ljubljani organizira sprejem, ki bo v četrtek, 27. 9. 2018, s pričetkom ob 10.00 uri.

V okviru sprejema je predvidena predstavitev informacij v zvezi s študijem na Univerzi v Ljubljani, obštudijskimi in drugimi dejavnostmi ter ostalih uporabnih informacij, vezanih na bivanje v Sloveniji. Na sprejem bomo povabili predstavnike različnih organizacij, ki bodo študentom iz prve roke podali informacije, kaj vse je potrebno urediti v zvezi z bivanjem pri nas. Lokacija izvedbe sprejema je odvisna od števila prijavljenih. V prilogi vam posredujemo osnutek programa (končni program vam bomo posredovali naknadno). V zaključnem delu sprejema so predvideni individualni razgovori s koordinatorji za tuje študente s članic ter ostalimi predstavniki. Zaradi lažje organizacije dogodka, naprošamo kontaktne osebe za tuje študente, vpisane v študijske programe, da nam preko obrazca na povezavi do petka, 27. 7. 2018, posredujete povratno informacijo glede udeležbe na sprejemu. Prosimo vas, da nam preko obrazca sporočite tudi, v kolikor se sprejema ne nameravate udeležiti. Ravno tako vas prosimo za objavo oz. delitev novice na spletni strani ter socialnih omrežjih (www.uni-lj.si/study/news/reception).