Stavka na AG

Ker stavka na Akademiji za glasbo ni bila izglasovana,
potekajo 23. 1. 2013 vse dejavnosti na Akademiji za glasbo Univerze v Ljubljani nemoteno.

Ker se ima vsak delavec po tolmačenju sindikatov pravico pridružiti stavki, to velja tudi za delavce Akademije za glasbo. Ker je v primeru stavke obvezna prisotnost na delovnem mestu, se delavci, ki želijo stavkati, 23. 1. 2013 zberejo v zbornici na Akademiji za glasbo, Stari trg 34, ob 7.30 in so tam prisotni do nadaljnih aktivnosti, kakor so opredeljene v navodilih sindikatov oziroma do odhoda na zborovanja ob 11.20 pred Univerzo in ob 12.05 na Gregorčičevo ulico. Po koncu zborovanja, v primeru, da se konča pred 15.30, se stavkajoči vrnejo na Akademijo za glasbo, kjer ostanejo do 15.30. V primeru stavke so posamezniki dolžni v skladu z navodili sindikatov o tem obvestiti tudi svoje študente, ki bi jim zaradi tega odpadla predavanja ali izpiti.

Lep pozdrav,

Andrej Grafenauer, dekan