1. Mednarodne študentske

igre EUROZagreb-Mladost

1ST INTERNATIONAL STUDENTS TOURNAMENT - EUROZAGREB-MLADOST OPEN 2012, ki se bo odvijal v Zagrebu (Hrvaška) od 14. do 17.6.2012 v ŠPORTNEM PARKU MLADOST. V času trajanja turnirja (4 dni), bo možno nastopiti v različnih športnih disciplinah (več info na internetni strani). Turnir je namenjen vsem študentom iz vseh držav (INTERNO: sodelujejo lahko tudi diplomanti, ki so diplomirali do pred 3 leti in mlajši, ki niso študenti pa bi vseeno želeli tekmovati). Poleg športnih tekmovanj bo vsak večer zagotovljena zabava v uradnih klubih turnirja: HISTORY caffe bar, IN BAR ... (+ v okolici Športnega parka Mladost se nahaja veliko klubov in slovito jezero Jarun, kjer se ob vikendih zadržuje večina Zagrebčanov željnih dobre zabave v več kot 5 klubih, ki se nahajajo tik ob jezeru). Poskrbljeno bo tudi za redne prenose nogometnih tekem iz Evropskega prvenstva v nogometu 2012, ki bo potekalo v tem času. V sklopu turnirja pa bodo potekali še razni zabavni programi, degustacije, nagradne igre...

• Vsi sodelujoči, bodo dobili prikladno darilo dobrodošlice (majčka + razne sponzorske malenkosti) in imeli priskrbljeno vodo, sokove in hrano v času turnirja
  • Zmagovalci bodo poleg zmagovalnih pokalov nagrajeni tudi s strani sponzorjev
  • Za zmagovalce Kupa Fakultet bo dodatno priskrbljen tudi denarni sklad
  • Nagrade za najboljšega igralca/igralko v skupinskih športih
  • Nagrade za najlepšo igralko in igralca turnirja

Poskrbljeno je tudi za nastanitev udeležencev(4 različne možnosti-več info na internetni strani). V ceno je vključeno: bivanje, prijavnina za turnir, akreditacija, darilo organizatorja, pijača in hrana v času turnirja, vstopnice za zabave.

PRIJAVE potekajo do 16.04.2012
ROK
plačila do 09.05.2012

Vse informacije o samem dogodku in prijavi nanj so dostopne na spletni strani www.eurozagreb.org . Za vse dodatne informacije in vprašanja se lahko kadarkoli obrne na e-mail naslov info@eurozagreb.org