Obleci me

V sredo 8.10.08 bo na Akademiji za glasbo potekala akcija »Obleci me«.
"Obleci me" je naziv dobrodelne akcije, v kateri zbiramo finančna sredstva za socialno šibkejše skupine. Denar zbiramo za Zvezo prijateljev mladine Ljubljana Moste Polje, ki

preko projekta Z znanjem do uspeha pomaga otrokom in dijakom iz nespodbudnih okolij, da postanejo učno uspešni. Zanje organizirajo različna izobraževanja, ki spodbujajo njihove talente (glasbene, športne,..). Pomoč poteka kot inštrukcije in hkrati kot psihosocialna in materialna pomoč.
V primeru, da daruješ 5€ ali več, ti Samostojna akademska skupina (SAS) podari eno od svojih, že skoraj kultnih majic, s super extra napisi.

Če bi rad prispeval, se oglasi pri stojnici, ki bo postavljena na tvoji fakulteti 8. oktobra.
Če pa v sredo nimaš časa za obisk stojnice na AG in bi vseeno rad prispeval, pokliči na 031 500 355 in se bomo dogovorili.

Zakaj smo pripravili dobrodelno akcijo Obleci me?
Zato, ker se zavedamo, da nobeden od nas študentov, ne bi mogel postati študent, če ne bi imel spodbudnega okolja, ko je bil še otrok, če ne bi imel svetlih zgledov, če ne bi imel učne uspešnosti – za vse to pa je predpogoj visoka samopodoba, ki jo gradi ugodno družinsko in družbeno okolje. Pomagati želimo otrokom, Zvezi prijateljev mladine Ljubljana Moste Polje in s tem tudi družbi. Da bo imela zdravo jedro mladih, sposobnih ljudi, ki bodo znali in zmogli popeljati našo družbo v svetlejše, lepše čase.

Na poti uspeha pomagaj tudi ti!

Vse informacije so vam na voljo na tel. št. 040 679 410 ali na brlek.ziga@gmail.com

Na stojnici te pričakujemo Žiga, Primož in Damjan!