Vabilo akademije za gledališče, radio, film in televizijo

povezava

Spoštovani prijatelji Akademije za glasbo,

Akademija za gledališče, film, radio in televizijo (AGRFT) bo v okviru selitve v nove prostore na Trubarjevo 3 organizirala selitev dela knjižnice v obliki žive verige od trenutne lokacije po Nazorjevi ulici do nove lokacije na Trubarjevi cesti 3. na selitvi bo s tremi glasbenimi skupinami sodelovala tudi Akademija za glasbo. Po selitvi bo za vse sodelujoče tudi srečanje s skromno pogostitvijo na dvorišču nove stavbe AGRFT.

Dogodek, ki smo ga poimenovali Na papirnatih avionih, bo potekal v nedeljo, 7. 9. 2014, poznem popoldanskem času od 17.30 do 19.30, za njegovo izvedbo pa potrebujejo okrog 350 ljudi. Vljudno vas vabim, da se dogodka udeležite. S tem boste podprli naša prizadevanja za rešitev prostorskih težav vseh treh akademij, hkrati pa boste AGRFT zelo olajšali selitev knjig. Na dogodek lahko povabite svojce, prijatelje ipd., prosim pa vas, da potrditev udeležbe in število udeležencev sporočite najpozneje do jutri, 4. 9 do 12h, na elektronski naslov:

na.papirnatih.avionih.agrft@gmail.com.

Ker je uspešna realizacija tega dogodka v veliki meri odvisna od zadostnega števila sodelujočih, vas prijazno vabim, da se vabilu odzovete in da udeležbo potrdite pravočasno.

Andrej Grafenauer