KARIERNI TABOR

Študenti in študentke

zaključujete študij in se pripravljate na vstop na trg dela? Vabljeni na»KARIERNI TABOR«, ki poteka v organizaciji Kariernih centrov Univerze v Ljubljani, od 6. do 10. julija 2015, na rektoratu Univerze v Ljubljani (Kongresni trg 12). V petih dneh se bo zvrstilo 15 delavnic, na katerih boste krepili svoje zaposlitvene veščine in se pripravljali na vstop na trg dela.

Na taboru boste okrepili in izboljšali svoje osebne in pisne predstavitve, izdelali osebno spletno stran in LinkedIn profil, spoznali učinkovite načine iskanja zaposlitve, se informirali o dogajanju na trgu dela in priložnostih v podjetništvu, izvedeli o vse o storitvah ZRZS za mlade ter spoznali uporabnost socialnih omrežij v postopku iskanja zaposlitve. Program s prijavnicami se nahaja na povezavi TUKAJ.

Spletna stran: tukaj.

Facebook dogodek: tukaj