Športna vzgoja v šolskem letu 2015/16

Obvestilo Centra za univerzitetni šport UL

Predmet se v indeks vpiše kot splošno izbirni predmet; praviloma na I. stopnji v 3. letniku oz. na II. stopnji v 2. letniku – preverite na predmetniku svoje smeri ali predmet lahko uveljavljate!
Predmet Športna vzgoja lahko v okviru ene smeri uveljavljate le enkrat!

Zainteresirane študente obveščamo, da bomo prijave na kreditno ovrednotene predmete in celoletne športno rekreativne programe za študijsko leto 2014/2015 zbirali od 01. 10. 2014 do 15. 10. 2015 oz. do zapolnitve prostih mest. Do tega roka si morate predmet pripeti v Referatu za študentske zadeve, saj mora ta spisek prijavljenih študentov sporočiti naprej na Center za univerzitetni šport Univerze v Ljubljani. Obenem se morate v tem roku prijaviti tudi preko spletne aplikacije, ki bo objavljena na spletni strani UL/Center za univerzitetni šport.

Večina kreditno ovrednotenih športnih predmetov in celoletnih športno rekreativnih programov se bo začela izvajati 26. 10. 2015.