Izzivi v tujini - gledamo globalno

18.11. in 19.11.2015
Obveščam vas, da Karierni centri Univerze v Ljubljani naslednji teden organiziramo tradicionalni dogodek - Izzive v tujini. Letos bo dogodek 18. in 19. novembra potekal na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani. Vabljeni so študenti vseh fakultet in akademij naše univerze.

Glavni namen dogodka Izzivi v tujini je, da študenti na enem mestu pridobijo celovit nabor informacij o priložnostih za mednarodno mobilnost, štipendijskih shemah, študijski mobilnosti in možnostih pridobivanja delovnih izkušenj na splošno, s specifičnim poudarkom na Veliki Britaniji, Nemčiji, Franciji, Avstraliji in ZDA. Predstavili bomo certifikate za angleški, nemški in francoski jezik ter udeležence v okviru »Tržnice mednarodnih priložnosti« na stojnicah neposredno povezali s široko paleto institucij, ki ponujajo mednarodne priložnosti oz. informacije o le-teh.

Podroben program si lahko ogledate na Infoportalu Kariernih centrov (TUKAJ), na Facebooku (TUKAJ) pa lahko sledite tudi vsakodnevnim naznanilom, novicam.