Avdicija za solistični nastop s Komornim godalnim orkestrom AG

v okviru umetniškega projekta Dnevi harmonike

v terminih od 8. do 10.03.2016

Program:

L. Firšt: Concertino za harmoniko in godalni orkester

C. Rojac: Polja III za dve harmoniki in godalni orkester

1. Avdicija bo v ponedeljek, 21. decembra 2015 ob 16. uri v dvorani Univerze. Kandidate bo ocenjevala strokovna komisija, sestavljena iz profesorjev Oddelka za inštrumente s tipkami.

2. Pisni del prijave (natančno izpolnjeni obrazec Prijava za solistični nastop z orkestrom, ki ga najdete na spletni strani AG in ga mora podpisati mentor), oddajte v vložišču, življenjepis pa pošljite po elektronski pošti izključno kot priponko v programu WORD s priimkom in imenom na naslov: dogodki@ag.uni-lj.si, oboje najkasneje do ponedeljka 14. decembra 2015 do 14. ure.

3. Prijav, ki bodo nepopolne, brez življenjepisa v elektronski obliki, oddane prepozno ali ne bodo v skladu s Pravili o avdiciji za solistične nastope študentov z orkestri in o avdicijah za programske projekte Univerze v Ljubljani Akademije za glasbo, ne bomo upoštevali.

Ljubljana, 15. november 2015

prodekan za umetniško dejavnost