Razpis za predmet študentsko tutorstvo

Akademija za glasbo Univerze v Ljubljani v študijskem letu 2016-17 razpisuje predmet študentsko tutorstvo.
Splošni izbirni predmet, ki je ovrednoten s 3 kreditnimi točkami zajema:
•    tutorstvo mednarodnim izmenjalnim študetom,
•    pomoč pri organizaciji in izvedbi Mednarodne poletne šole stare glasbe julija 2017.

Edini pogoj je, da ste študent/-ka najmanj 2. letnika dodiplomskega študija, nujno pa je seveda znanje tujega jezika. Glede na delo, ki ga je potrebno opraviti, potrebujemo 2 TUTORJA.

Delo pri predmetu sestavlja:
•    izobraževanje za tutorstvo, ki ga bo Univerza v Ljubljani organizirala 28. septembra (udeležba je obvezna),
•    praktično delo, ki poteka celo šolsko leto.

Zadolžitve študenta tutorja vključujejo redno izvajanje tutorskih ur (svetovanje pri reševanju študentskih težav), udeleževanje sestankov s koordinatorjem tutorjev, komunikacija s tutoranti preko elektronske pošte, pisanje zaznamkov o tutorskih urah in pogostih vprašanjih, ki se pojavljajo (to  je del letnega in polletnega poročila), po potrebi tutorji sodelujejo pri vpisu novih študentov in na informativnih dnevih Akademije za glasbo. V začetku julija 2017 bo Akademija organizarala poletno šolo stare glasbe, kjer bodo tutorji pomagali pri organizaciji in izvedbi.

Ocenjevanje pri predmetu poteka na osnovi polletnih in letnih poročil študentov tutorjev. Mentor pri predmetu je izr. prof. MARKO VATOVEC.

Prijava mora vsebovati:

1. ime in priimek študenta/-ke,
2. naziv študijskega programa oz. smeri (instrument),
3. katere tuje jezike obvladate (pasivno, aktivno),
4. domači naslov,
5. elektronski naslov in
6. telefonsko številko.

Prijavo pošljite do 23. septembra 2016 pošljite na e-naslov aginter@ag.uni-lj.si ali vrzite v predal Mednarodna pisarna (pri vhodu v knjižnjico).