Karierni center

program

Dogodek Izzivi v tujini

Karierni centri Univerze v Ljubljani vabimo študentke in študente,

da se nam tudi letos pridružite na Izzivih v tujini, kjer boste na enem mestu izvedeli vse informacije, ki jih potrebujete, če vas zanimata študij ali praktično usposabljanje v tujini.

Če povzamemo, je razlogov za udeležbo na dogodku več kot dovolj:

• seznanili se boste z vsemi priložnostmi, ki vam jih nudi program Erasmus+, ki je postal resnično globalen;
  • izvedeli boste več o programu CEEPUS in vseh ostalih finančnih mehanizmih, ki vam lahko omogočijo odhod v tujino;
  • sprehodili se boste po Tržnici mednarodnih priložnosti in tako na eni lokaciji prišli v stik z velikim številom organizacij, ki nudijo priložnosti za mednarodno mobilnost oz. informacije o le-teh;
  • več boste izvedeli o vstopanju na evropski trg dela in o karieri v široki mreži institucij Evropske unije;
  • slišali boste izkušnje posameznikov, ki so že odšli na študij/ prakso v tujino.

Pridružite se nam 16. novembra 2016 v Veliki konferenčni dvorani Fakultete za družbene vede – podroben program dogodka najdeteTUKAJ.

Udeležba na dogodku je za študente UL brezplačna, vendar je potrebna predhodna prijavaTUKAJ- prijave bomo zbirali do zapolnitve prostih mest, zato pohitite! Podrobnejše vsebine delavnic bomo objavljali tudi na FB profilu Karierni centri UL.