"Nabildaj se... s kompetencami!" -- cikel delavnic

Karierni centri Univerze v Ljubljanivabimo študentke in študente na cikel delavnic
»Nabildaj se…s kompetencami!«

Vas zanima, kako se motivirati in učinkovito učiti? Se zavedate, da sta računalniška pismenost in sposobnost javnega nastopanja kompetenci, ki vam bosta prišli zelo prav pri študiju in vas naredili bolj konkurenčne na trgu dela? Cikel brezplačnih delavnic, ki ga za študente vseh fakultet in akademij Univerze v Ljubljani na različnih lokacijah organiziramo Karierni centri UL med 5. in 14. decembrom, vam bo ponudil prav ta znanja. Teme, ure (vse delavnice trajajo okvirno 4 ure), lokacije in prijavnice najdete v pripetem programu, podrobne vsebine delavnic pa si lahko ogledate na našem FB profilu.

BODITE POZORNI:

·         za prijavo na delavnice je potrebna digitalna identiteta študenta UL;

·         po oddaji spletne prijavnice boste na vaš e-naslov (pazite na pravilno navedbo!) v najkrajšem možnem času prejeli sporočilo pristojnega kariernega svetovalca, ali je prijava sprejeta ali ste bili uvrščeni na seznam čakajočih;

·         prijavite se lahko na več delavnic, vendar le na 1 termin posamezne delavnice, zato ga premišljeno izberite;

·         v primeru, da se delavnice neupravičeno ne udeležite oz. se ne odjavite vsaj 2 dni pred izvedbo, si pridržujemo pravico, da vam v prihodnje omejimo udeležbo na nekaterih dogodkih KC UL.

Kontakt za več informacij: kc@uni-lj.si