Razpis Štipendijskega sklada Univerze v Ljubljani

Štipendijski sklad Univerze v Ljubljani razpisuje štipendije za mednarodno izmenjavo študentov iz južne in vzhodne Evrope za študijsko leto 2009/2010. Štipendije so namenjene štipendiranju krajših izmenjav z visokošolskimi ustanovami držav, ki jih letno določi UL. Na voljo je okvirno 70 štipendij po 4 mesece v višini 400 € mesečno. Za štipendijo lahko zaprosijo redni študenti Univerze v Ljubljani oziroma tuje univerze, s katero ima Univerza v Ljubljani sklenjen sporazum o izmenjavi študentov.

Prijave za dodelitev štipendij morajo kandidati s priporočeno pošto oddati do 15. aprila 2009 na naslov:

Komisija za štipendije Štipendijskega sklada UL, Univerza v Ljubljani
Kongresni trg 12

Več informacij o razpisu najdete tukaj oziroma pri Jerneji Čelofiga.

Vprašanja v zvezi z razpisom naslovite na elektronski naslov intern.office@uni-lj.si ali pokličete na telefonsko številko 01/24 18 592.

Vir: Javni sklad RS ra razvoj kadrov in štipendij