SEMINAR TRIA DI PARMA

Za komorne skupine in profesorje komorne igre.

1. AKTIVNA UDELEŽBA KOMORNIH SKUPIN

Mednarodna višja šola za komorno glasbo »Trio di Trieste«, v sklopu sodelovanja z Akademijo za glasbo Univerze v Ljubljani, razpisuje SEMINAR ZA KOMORNE SKUPINE s TRIOM DI PARMA (Alberto Miodini, klavir / Ivan Rabaglia, violina / Enrico Bronzi, violončelo) ki bo potekal v prostorih AKADEMIJE ZA GLASBO v LJUBLJANI od 16. do 20. maja 2011.

Seminar je namenjen komornim skupinam v Sloveniji, člani skupin so lahko dijaki, študenti ali diplomanti.

Predavanja s profesorji Miodinijem, Rabaglio in Bronzijem se bodo odvijala tako, da bo pri vsaki učni uri prisoten en mojster. Vsaka komorna skupina bo imela na voljo dve učni uri dnevno v skladu z razporedom, ki bo določen na začetku seminarja.

Seminar bo izveden, če se prijavilo najmanj 5 komornih skupin. Če se na seminar prijavi več kot 8 skupin, bo na začetku potekal izbor sodelujočih z avdicijo, ki bo potekala 16. maja 2011 od 9. ure dalje.

Ob zaključku seminarja se bodo udeleženci predstavili na sklepnem koncertu v Dvorani Slavka Osterca v Slovenski filharmoniji.

Na sklepnem koncertu bo izbran komorni ansambel, ki bo lahko brezplačno obiskoval dvoletni tečaj za komorno specializacijo na Mednarodni višji šoli za komorno glasbo »Trio di Trieste« v Devinu pri Trstu.

2. PASIVNA UDELEŽBA PROFESORJEV KOMORNE IGRE

Seminar je mogoče spremljati tudi pasivno (delo vseh treh profesorjev). Cena za pasivno udeležbo na seminarju je:

· 80 EUR za celoten seminar,

· 20 EUR za enodnevno udeležbo.

Denar je potrebno nakazati na transakcijski račun Akademije za glasbo 01100-6030706828, UJP LJUBLJANA do datuma pričetka seminarja. Za pravne osebe je mogoče dobiti račun za kotizacijo.

Ob koncu seminarja bomo izdali POTRDILO O UDELEŽBI.

Rok za prijavo je 7. 5. 2011.

PRIJAVNICA ZA ŠTUDENTE

PRIJAVNICA ZA DIJAKE

Za prijavo izpolnite prijavnico v priponki in jo pošljite po elektronski pošti na naslov natasa.cetinski@ag.uni-lj.si