Etnomuzikologija

Odpoved predavanj.

Spoštovane študentke in študenti etnomuzikologije na Akademiji za glasbo!

Zaradi prevzema dolžnosti generalnega sekretarja Mednarodnega sveta za tradicijsko glasbo (ICTM), vodilnega svetovnega združenja etnomuzikologov, ki bo med julijem 2011 in julijem 2015 imelo pisarno na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani, se bom žal moral odpovedati predavanjem na Akademiji za glasbo. Bilo mi je v čast in zadovoljstvo prenašati etnomuzikološka znanja, razumevanja in veščine generacijam študentov Akademije od leta 1992 naprej in srčno upam, da je uživanje v tem komunikacijskem procesu bilo obojestransko. Predavanja iz etnomuzikologije bo že jeseni prevzel spoštovani kolega.

Vse, ki ste pri meni poslušali predavanja in pogrešate oceno prijazno vabim, da se prijavite na izpitni rok 18. aprila. Tisti med vami, ki ste ta dan zasedeni zaradi drugih študijskih obveznosti lahko pridete na izpit dan kasneje, ob 8. ali 14. uri. Dostopen bom v pisarni 536 f na Filozofski fakulteti, Aškerčeva 2.

Vse dobro in lep pozdrav,

prof. dr. Svanibor Pettan