Terra Magica

poletna akademija in mojstrska delavnica

Terra Magica

Glasbeni festival in mednarodna poletna akademija

25. julij – 7. avgust 2011

Poreč, Hrvaška

Marina Horak: »Skriti potencial«.

V okviru poletne šole bo spet moja - zdaj že tradicionalna – delavnica, letos od 1. – 7. avgusta 2011 (svetujem prihod 31. julija in odhod 8. avgusta)

V skupini se boste naučili boljše koncentracije, premagali strah, našli osebni stik z glasbeno sržjo, poglobili svojo izraznost... več na www.marinahorak.com (delavnice).

Za tiste, ki ste v šolskem letu 2009/10 hodili na Dimenzije izvajanja bo delavnica pomenila nadgrajevanje in poglabljanje istih vsebin v intenzivni obliki.

Letos bi se rada osredotočila na vaje in pogovore, ki nam bodo pomagali do razumevanja, da sproščanje ni fizična kategorija, ampak se tiče vseh - predvsem mentalno-čustvenih - slojev našega bivanja.

Posvetili se bomo »notranjemu otroku«, poudarek bo na razumevanju zvoka kot kozmični fenomen (gibanje planetov-ritem-zvok-barva), v poletnem vzdušju bomo prodrli globje v intuitivno domišljijo s plesom, pantomimo in spontanim risanjem/slikanjem.

Vsak dan pa prinese tudi kakšno novo presenečenje…

Istočasno obstaja možnost individualnih lekcij z vsemi mentorji. Letos bo vseskozi trajanje poletne šole in festivala poudarek tudi na komorni glasbi. Seveda se lahko vpišete tudi v druge tečaje, Skriti potencial ni obvezen, tudi jaz pa bom na razpolago za »klasične« lekcije klavirja in komorne igre…poudarek bo na skupnem delu in nastopanju z mentorji.

Cena in druge podrobnosti so na voljo na www.trramagicafest.com. Več informacij lahko dobite tudi pri meni (do 23. junija 2011): e-mail marina.horak@siol.net in horak.marina@gmail.com / telefon 041 210371 / Facebook Marina Horak / Skype (mucka6).

Po dopoldnevni delavnici na kosilu v restavraciji ob bazenu