Prvič v Sloveniji

predstavitev 24 šanghajskih šol in univerz

Šanghaj je eno najvplivnejših in najmodernejših gospodarskih, finančnih, trgovskih, kulturnih, znanstvenih in tehnoloških središč na Kitajskem. Je mesto neštetih priložnosti, mednarodna metropola, ki združuje tradicionalno kitajsko kulturo z najmodernejšimi svetovnimi dosežki. Zato ni nenavadno, da se lahko pohvali z enim najboljših izobraževalnih sistemov v državi in z več kot 30 različnimi univerzami in kolidži, med katerimi so tudi nekatere najprestižnejše v državi.

Izmed njih se bo kar 24 šanghajskih šol in univerz predstavilo na letošnji Študentski areni na Gospodarskem razstavišču v torek in sredo, 18. in 19. oktobra 2011, v okviru "2011 Education Fair Shanghai China". Njihov razstavni prostor je zato obvezen postanek za vse, ki ste doma v svetu in iščete vedno nove izzive med najboljšimi in najhitrejšimi.

V torek, 18. oktobra 2011, pripravljajo ob 14. uri slavnostno ceremonijo ob odprtju njihovega razstavnega prostora, ki ji bodo sledile kratke predstavitve nekaterih izmed sodelujočih šol.

Več o tem, katere univerze se predstavljajo in kaj pripravljajo na Študentski areni, lahko preberete tukaj: www.dobimo.se/za-obiskovalce/shanghai-education-fair-2011.

Vljudno vabljeni! Vstop je prost.