BREZPLAČNA DELAVNICA: Kako zaslužiti s svojo idejo?

Delavnico bo izvajal

LJUBLJANSKI UNIVERZITETNI INKUBATOR – Katarina Nahtigal

Povedano preprosto – poslovni modeli so način, kako ustvariti svoj denar. Mnogi si na začetku svoje podjetniške poti rečejo, da je ustvarjanje denarja preprosto – pripraviš izdelek ali storitev in ga oz. jo prodaš. Pa vendarle ta proces ni tako preprost – pred prodajo izdelka oziroma storitve moraš razmisliti kdo so tvoji kupci, kdo poslovni partnerji, katere so tvoje konkurenčne prednosti,...
Na delavnici boste spoznali osnove podjetništva in poslovnega načrta, dotaknili se bomo tudi inovacijskega procesa, ključni pa bodo poslovni modeli.Slednje boste spoznali tako teoretično kot tudi praktično.Če že sedaj snujete svojo idejo za podjetništvo, jo “prinesite” s seboj in zanjo bomo na delavnici poiskali poslovni model!

Delavnico bo izvajal
LJUBLJANSKI UNIVERZITETNI INKUBATOR – Katarina Nahtigal

Kdaj: v ponedeljek, 21. 11. 2011
Kje: soba 21 (Akademija za glasbo, Stari trg 34, Ljubljana)
Ura: od 10:00 do 12:00

Veselimo se srečanja z vami!

Lep pozdrav,
Ekipa kariernih centrov UL

V primeru premajhnega števila prijavljenih si pridržujemo pravico do odpovedi delavnice.

KARIERNI CENTRI UNIVERZE V LJUBLJANI –
KOMPAS NA VAŠI KARIERNI POTI

Operacijo delno financira Evropska Unija, in sicer iz Evropskega socialnega sklada. Operacija se izvaja v okviru operativnega programa razvoja človeških virov 2007 – 2013, razvojna prioriteta 3. »Razvoj človeških virov in vseživljenjskega učenja« prednostna usmeritev 3.3 »Kakovost, konkurenčnost in odzivnost visokega šolstva«.