POMEMBNO! IZBIRNI PREDMETI 2014/15

Z šolskim letom 2014/15 nastopa v veljavo nov pravilnik o študijskem redu UL AG.

Pravilnik meddrugim določa, da je potrebno vse spremembe glede izbirnih predmetov urediti v Referatu za študentske LE do konca meseca oktobra tekočega šolskega leta. Po tem roku dodajanje, spreminjanje ali odstranjevanje predmetov ne bo več možno! Za uspešen zaključek študija mora študent opraviti VSE v indeks vpisane predmete, tudi v primeru, če bo že dosegel kvoto 180 KT (I. stopnja) ali 120 KT (II. stopnja)!

Študenti zato še enkrat preverite svoje predmetnike v programu Vis ter skladnost z urniki obveznih in izbirnih predmetov. V primeru sprememb le-te sporočite osebno ali po elektronski pošti v Referatu za študentske zadeve najkasneje do 30. oktobra, da vam jih pravočasno uredimo v programu VIS.