Predstavitev kandidatov za rektorja UL

v torek, 15. septembra ob 10:00,
v predavalnici Akademije za glasbo v pritličju upravne stavbe Univerze v Ljubljani. priloga

Prof. dr. Jože Duhovnik

Prof. dr. Janez Hribar

Prof. dr. Stane Pejovnik

Prof. ddr. Rudi Rizman

Spoštovani člani Akademskega zbora

Akademije za glasbo

Še ta mesec bomo izbirali – volili (in izvolili) novega rektorja Univerze v Ljubljani.

Kandidati so štirje:

· Prof. dr. Jožef Duhovnik

· Prof. dr. Janez Hribar

· Prof. dr. Radovan Stanislav Pejovnik

· Prof. ddr. Rudi Rizman

Programi vseh štirih kandidatov so objavljeni na intranetni spletni strani Univerze v Ljubljani. Vabim vas, da jih natančno preberete. Ker nobena od treh umetniških akademij nima svojega predstavnika v Upravnem odboru Univerze v Ljubljane, kar se pozna po sklepih, ki jih to telo sprejema v škodo akademij, imamo zdaj vendar priložnost, da s soočenjem ugotovimo, kateri kandidat je pravi, kateri kandidat se bo zavzemal za specifike umetniških akademij, kdo je tisti, ki mu lahko zaupamo.

V tem trenutku je to zelo pomembno in zato vas vljudno vabim, da se udeležite skupne izredne seje vseh treh akademskih zborov - Akademije za glasbo, Akademije za gledališče, radio, film in televizijo in Akademije za likovno umetnost in oblikovanje.

Skupna izredna seja akademskih zborov AG, AGRFT in ALUO s predstavitvijo programov vseh štirih kandidatov za rektorja Univerze v Ljubljani bo:

v torek, 15. septembra ob 10:00

Vsak kandidat bo imel 10 minut časa za predstavitev oz. obrazložitev programa, po predstavitvi pa bodo kandidati odgovarjali na vprašanja navzočih.

Vljudno vabljeni.

Pavel Mihelčič, redni prof.

dekan Akademije za glasbo