Erasmus+ Mobilnost učiteljev z namenom poučevanja (STA)

Objavljen je razpis s prijavno dokumentacijo za Erasmus+ Mobilnost učiteljev z namenom poučevanja za akad. leto 2015/2016

Univerza v Ljubljani je objavila razpis in prijavno dokumentacijo za Erasmus+ Mobilnost učiteljev z namenom poučevanja (STA) za akad. leto 2015/2016.

Prijavni obrazec s potrebnimi prilogami oddajte do petka, 3. julija 2015, v mednarodno pisarno.

Za prijavo na razpis je potrebno oddati:
- Prijavnico
- Kratek opis poučevanja v slovenskem jeziku
- Erasmus+ sporazum o mobilnosti (t.i. Teaching Agreement) podpisan s strani profesorja in ustanove gostiteljice v tujini.

Univerza v Ljubljani bo, v kolikor bo potrebno, v skladu z razpisnimi pogoji, opravila dokončen izbor kandidatov, ki jim bo odobreno financiranje Erasmus+. Vse kandidate bodo o izboru obvestili po elektronski pošti do 1.8.2015.

Aljoša Vodopivec
aginter@ag.uni-lj.si